Obrączka gładka cienka

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 120,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Szerokość: 1 mm
Klasyczna, gładka, cienka obrączka to wręcz idealny model dla każdego. Jako że prostota jest jej siłą, może występować na palcu samodzielnie, ale też świetnie sprawdzi się jako element niespotykanej konfiguracji. Bez względu na to, jak zdecydujesz się ją nosić, jest to bezsprzecznie model ponadczasowy pasujący do wszystkiego.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Obrączka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.