Złota obrączka Mamy

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 1 700,00 PLN
  • szt.
Materiał: Złoto 585
Kamień: Brak
Obrączka: 2 mm
Waga: 2 g
Oddajemy w Twoje ręce niezwykłą obrączkę. W komentarzu do zamówienia uzupełnij dane do personalizacji takie jak imię dziecka, jego waga, wzrost i godzina przyjścia na świat. Jeśli chcesz, żeby znalazła się na niej jakaś inna ważna dla Ciebie informacja, koniecznie zamieść ją w komentarzu do zamówienia. Z przyjemnością pomożemy Ci w stworzeniu niebanalnego podarunku lub ważnej dla Ciebie pamiątki. Waga w zależności od rozmiaru może minimalnie się różnić.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Obrączka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.