Obrączka skręcona

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 220,00 PLN
  • szt.

Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Szerokość: 2,4 mm
Zakręcony pierścionek jest niczym symbol skręcenia ze sobą współczesnej zabawy formą z klasycznymi wzorami. To pierścionek, który podoba się kobietom w każdym wieku. Wspaniałe sprawdzi się zarówno w komplecie jak i solo. Z łatwością dopasujesz do niego kolczykinausznicę.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać.Obrączka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.