Obrączka z grawerowanymi gwiazdkami

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 320,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Obrączka: 6 mm
Liczba gwiazdek: 2
Która z nas nie kocha patrzeć w niebo? Magia gwiazd pociąga, a ich symbolika zapewniać ma nadzieję, szczęście i mądrość. Ta okazała, pękata obrączka z pewnością nie należy do skromnych. Szeroka, obła i błyszcząca, wykończona dwiema gwiazdkami. Znajdzie fanów wśród osób lubiących się wyróżniać oraz ceniących sobie symbolikę.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Obrączka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.