Złota obrączka z krążącymi kuleczkami

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 350,00 PLN
  • szt.
Materiał: Złoto 585
Kamień: Brak
Obrączka: 0,5 mm
Kuleczka: 1 mm
Liczba kulek: 3
Waga: 0,3 g
Na cienkiej złotej obrączce krążące niczym po orbicie trzy kuleczki. Pierścionek ten niezwykły w swej prostocie nie tylko pięknie prezentuje się na palcu, może pełnić też funkcję antystresową. Uwierz mi, przesuwanie kuleczek po obrączce niezwykle koi nerwy. Waga w zależności od rozmiaru może minimalnie się różnić.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.