Obrączka z nacięciami cienka

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 120,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Szerokość: 1 mm
Ta subtelna obrączka to delikatniejsza wersja doskonale wam znanej obrączki z nacięciami. Jest ona odpowiedzią na potrzebę klientek, które cenią sobie biżuterię niezwykle skromną, ale posiadającą charakter. Z powodzeniem sprawdzi się zarówno jako część większego zestawu, jak i solo.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Obrączka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.