Obrączka z nacięciami

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 220,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Szerokość: 2,5 mm
Obrączka z nacięciami jest przykładem modelu wychodzącego naprzeciw osobom poszukującym w klasycznej biżuterii nieustannie czegoś nowego. Zabawa fakturą zawsze wprowadza przyjemny element zaskoczenia, a nieoczywiste połączenia dużo łatwiej jest skomponować z pomocą tego typu fasonów. Jej złota wersja świetnie sprawdzi się w roli obrączki ślubnej.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Obrączka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru. identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.