Obrączki dwukolorowe

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 300,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Liczba obrączek: 2
Obrączka: 2 mm
Komplet: 4 mm
Ten komplet obrączek jest idealnym rozwiązaniem dla pięknej i niezdecydowanej. W zestawie dostajesz obie. Nie musisz zastanawiać się więc, którą wybrać. Trudna decyzja nadchodzi dopiero w domu... Nosić razem? Czy może oddzielnie? Spokojnie, dasz sobie radę. Bez względu na to, jaką decyzję podejmiesz, z pewnością będzie dobra!
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Obrączka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.