Pierścionek chałka

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 350,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Obrączka: 4,5 mm
Szerokość: 7,4 mm
Pierścionek Chałka, Croissant i Bułka to zdecydowanie koleżanki z jednej piekarni. Każdy wyjątkowy i pasujący do innej okazji, wszystkie, swoje korzenie osadzone mają w starej, dobrej klasyce. Pierścionek Chałka, zbudowany jest na bazie obrączki rozszerzającej się od 4,5 mm do 7,4 mm. 
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane  mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.