Pierścionek bułka No.2

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 390,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Obrączka: 2,5 mm
Szerokość: 13 mm

Okazałe pierścionki, to coś na widok czego serce bije mi mocniej! Każda, nawet najzwyklejsza stylizacja z takim kompanem na dłoni natychmiast zyskuje na atrakcyjności. Jeśli lubisz, kiedy na dłoni dużo się dzieje, koniecznie zestaw go na przykład z sygnetem lub pierścionkiem serce no.4!

Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.