Pierścionek elastyczny z lapisów lazuli

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 70,00 PLN
  • szt.
Materiał: Kamień naturalny
Kamień: Lapis Lazuri
Kolor: Niebieski
Wielkość kamienia: 2 mm - 3 mm
Wielkość kuleczki: 2 mm
Materiał kuleczki: Srebro 925 
Pozłocenie: TAK
Ten niezwykły minerał doceniany był już przez starożytne cywilizacje. Dziś dużo bardziej dostępny pozwala cieszyć oko także zwykłego śmiertelnika. Mówi się, że zwiększa on kreatywność, dodaje odwagi i pozwala lepiej wyrazić siebie. Ze względu na  jego bogatą symbolikę uwielbiany jest więc przez wiele osób. Na bazie elastycznej nici przeplatające się ze sobą lapisy lazuli i pozłacane kuleczki tworzą pierścionek. Miej na uwadze, że kamienie naturalne nie zawsze mają taki sam odcień, przez co dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się od siebie.
 

Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie.

Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.