Pierścionek elastyczny z malachitów

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 70,00 PLN
  • szt.
Materiał: Kamień naturalny
Kamień: Malachit
Kolor: Zielony
Wielkość kamienia: 2 mm - 3 mm
Wielkość kuleczki: 2 mm
Materiał kuleczki: Srebro 925 
Pozłocenie: TAK
Malachit jest kamieniem, który bogatą historię zawdzięcza nie tylko urodzie, ale też symbolice. To ona od wieków umacnia jego pozycję w czołówce kamieni naturalnych. Ma on chronić przed niebezpieczeństwem przede wszystkim dzieci i podróżników, skłaniając do częstszego kontaktu z naturą. Na bazie elastycznej nici przeplatają się malachity z pozłacanymi kuleczkami, tworząc pierścionek. Miej na uwadze, że kamienie naturalne nie zawsze mają taki sam odcień, przez co dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się od siebie.
 

Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie.

Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.