Pierścionek elastyczny z rubinów

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 70,00 PLN
  • szt.
Materiał: Kamień naturalny
Kamień: Rubin
Kolor: Różowy
Wielkość kamienia: 2 mm - 3 mm
Wielkość kuleczki: 2 mm
Materiał kuleczki: Srebro 925 
Pozłacanie: TAK
Nazywany królem klejnotów, rubin uznawany jest za jeden z najrzadszych, najstarszych i najbardziej szanowanych klejnotów na świecie. Nosiły je takie kobiety jak Elizabeth Teylor, Jacquleline Kennedy i Królowa Elżbieta II. Uważany jest za symbol miłości, pożądania i dobrobytu. Na bazie elastycznej nici przeplatają się ze sobą rubiny i pozłacane kuleczki, tworzące pierścionek. Miej na uwadze, że kamienie naturalne nie zawsze mają taki sam odcień, przez co dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się od siebie.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.