Pierścionek elastyczny ze spineli

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 70,00 PLN
  • szt.
Materiał: Kamień naturalny
Kamień: Spinel
Kolor: Czarny
Wielkość kamienia: 2 mm - 3 mm
Wielkość kuleczki: 2 mm
Materiał kuleczki: Srebro 925 
Pozłocenie: TAK

Czarny spinel to kamień, który dzięki swej urodzie zyskał miejsce nawet w koronie Katarzyny Wielkiej. Symbolizuje między innymi uwalnianie się od przeszłości i budowanie nowej przyszłości. Na bazie elastycznej nici przeplatają się czarne spinele z pozłacanymi kuleczkami, tworząc pierścionek. Miej na uwadze, że kamienie naturalne nie zawsze mają taki sam odcień, przez co dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się od siebie.

Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie.

Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.