Pierścionek elastyczny ze szmaragdów

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 70,00 PLN
  • szt.
Materiał: Kamień naturalny
Kamień: Szmaragd
Kolor: Zielony
Wielkość kamienia: 2 mm - 3 mm
Wielkość kuleczki: 2 mm
Materiał kuleczki: Srebro 925 
Pozłocenie: TAK
Szmaragd, niezwykły kamień, adorowany przez kobiety na całym świecie. Ten wyjątkowo cenny kamień wykorzystywany w biżuterii od wieków, noszony z uwielbieniem między innymi przez Marlenę Dietrich symbolizuje wewnętrzne szczęście, witalność i siłę. Na bazie elastycznej nici przeplatają się ze sobą szmaragdy i pozłacane kuleczki. Miej na uwadze, że kamienie naturalne nie zawsze mają taki sam odcień, przez co dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się od siebie.
 

Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie.

Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.