Pierścionek falowany z dziurkami

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 390,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Wymiary elementu: 8 mm x 16 mm
Obrączka: 2,5 mm
Pierścionek falowany z dziurkami jest modelem uwielbianym przez kobiety ceniące sobie klasyczne elementy biżuterii. Zyskał on ciekawą linię dzięki nacięciom, tworzącym niewielkie otwory.  Jeżeli więc lubisz ponadczasową biżuterię, z jego pomocą uda Ci się z łatwością poszerzyć kolekcję swoją lub bliskiej Ci osoby. Obrączka rozszerza się ku górze od 2,5 mm do około 8 mm.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane  mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie. 
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.