Pierścionek winogrona No.2

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 390,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Obrączka: 2,5 mm
Szerokość: 9 mm
 
Przedstawiam Wam pierścionek, który jak żaden inny dopełni nawet najskromniejszą stylizację i nada jej niesamowitego charakteru. Jeśli lubisz okazałą biżuterię, to z pewnością przypadnie Ci on do gustu. Połącz go z drugim takim samym lub z innym ulubionym pierścionkiem, by stworzyć unikatową kompozycję.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.