Złoty pierścionek otwarty z dwoma białymi diamentami

  • Dostępność: Produkt wykonywany na zamówienie według specyfikacji Klienta. Nie podlega zwrotom ani wymianie. Czas realizacji do 3 tygodni.
  • 1 800,00 PLN
  • szt.
Materiał: Złoto 585
Kamień: Biały diament
Wielkość kamienia: 2 mm
Obrączka: 1,1 mm
Waga: 1,4 g
Ten otwarty pierścionek to piękna, uniwersalna ozdoba dla każdego palca. Lubisz nosić pierścionki na małym palcu? On doskonale sprawdzi się w tej roli! W mojej ofercie dostępny jest on w trzech wersjach. Wierzę, że zakochasz się w co najmniej jednym. Dzięki otwartej formie obrączki z łatwością dostosujesz rozmiar do siebie. Biały diament to piękna propozycja dla kobiety ceniącej w biżuterii flirt klasycznej elegancji z nowoczesnością. Waga w zależności od rozmiaru może minimalnie się różnić.
 

Jeżeli Twoim marzeniem jest oprawienie kamienia spoza naszej oferty, koniecznie daj nam znać! Zrobimy co w naszej mocy, by pomóc Ci w jego zrealizowaniu!

Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.