Pierścionek otwarty z kuleczkami

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 220,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Obrączka: 1 mm
Kuleczka: 2,3 mm
Ten otwarty pierścionek to piękna, uniwersalna ozdoba dla każdego palca. Lubisz nosić pierścionki na małym palcu? On doskonale sprawdzi się w tej roli! Dopasujesz go właściwie do każdego innego modelu z mojej kolekcji. Dzięki otwartej formie obrączki z łatwością dostosujesz rozmiar do siebie. Jeśli lubisz tego typu otwarte formy, koniecznie zwróć uwagę na tę bransoletkę.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.