Pierścionek z pięciu obrączek

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 300,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Liczba obrączek: 5
Obrączka: 1 mm
Komplet: 10 mm
Jeśli lubisz, kiedy na palcu wiele się dzieje, ale nie jesteś fanką pierścionków, które swoim charakterem dominują stylizację, z pewnością spodoba Ci się ten model. Komplet pięciu, gładkich, połączonych ze sobą obrączek, pięknie odbija światło i dodaje sznytu nie tylko minimalistycznym stylizacjom.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.