Pierścionek "Piękna i Bestia"

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 220,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Obrączka: 1,2 mm
Wymiary elementu: 11 mm x 10 mm
„Tej historii bieg, stary jest jak świat. Obce dusze dwie, wtem coś zmienia się, nie wiadomo jak.” Od kołyski znamy piosenki z bajek Disneya, to z nich uczyliśmy się miłości. To one w dziecięcych głowach poruszały wyobraźnię. Do dziś inspirują i niosą radość. Ten wesoły pierścionek to hołd dla dziecięcej radości i zabawy formą.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.