Pierścionek spirala No.2

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 300,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Obrączka: 3,8 mm
Odkąd pamiętam, walczą we mnie dwa wilki. Kocham minimalistyczne formy i uwielbiam, gdy dużo się dzieje. Znacie doskonale mój styl noszenia biżuterii. Dzieje się wiele, ale formy zwykle są proste. Ten pierścionek z pewnością doceni osoba, która lubi wzory proste, ale wyróżniające się na biżuteryjnej scenie. Zajmuje on na palcu bowiem sporo miejsca, ale nie można nazwać go klasyczną, nudną obrączką, ponieważ zyskał formę otwartej spirali. Wykonany został ze spłaszczonego drutu więc nie jest zbyt wysoki. Bardzo ładnie prezentuje się z wieloma modelami biżuterii dzięki czemu pięknie uzupełni Twoją kolekcję.

Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.