Złoty pierścionek supełek

  • Dostępność: Produkt wykonywany na zamówienie według specyfikacji Klienta. Nie podlega zwrotom ani wymianie. Czas realizacji do 3 tygodni.
  • 1 200,00 PLN
  • szt.
Materiał: Złoto 585
Kamień: Brak
Obrączka: 1 mm
Wymiary elementu: 5,5 mm x 3,5 mm
Waga: 0,7 g
Węzeł od wieków kojarzony jest między innymi jako symbol życia, wierności czy przywiązania. Każdy, kto ceni w życiu te cechy, doceni ten pierścionek nie tylko przez wzgląd na jego urodę, ale również bogatą symbolikę. Waga w zależności od rozmiaru może minimalnie się różnić.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane  mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie. 
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.