Pierścionek z kolorową cyrkonią

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 350,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Cyrkonia
Kolor: Do wyboru
Usytuowanie: Do wyboru
Wymiary elementu: 6 mm x 3,5 mm
Te piękne kolorowe maleństwa to wręcz manifest radości i pogody ducha! Zachęta do zabawy, której zasady są bardzo proste. Wybierz kierunek i kolor, powtórz. Model ten zaprojektowany został z myślą o tworzeniu z jednego z pozoru zwykłego pierścionka niesamowitych, tęczowych kompozycji.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 

Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.