Złoty pierścionek z krążącym kamieniem

  • Dostępność: Produkt wykonywany na zamówienie według specyfikacji Klienta. Nie podlega zwrotom ani wymianie. Czas realizacji do 3 tygodni.
  • 330,00 PLN
  • szt.
Materiał: Złoto 585
Obrączka: 0,5 mm
Kamień: Do wyboru
Wielkość kamienia: 2,5 mm
Waga: 0,3 g
Po cienkiej złotej obrączce krąży kamienna kuleczka. Jaki kamień wybierzesz dla siebie? Ten, którego symbolika przemawia do Ciebie najbardziej, a może ten w ulubionym kolorze? Pięknie prezentują się na palcu jako trio. Niezwykły w swej prostocie pierścionek nie tylko pięknie prezentuje się na palcu, ale może pełnić też funkcję antystresową. Uwierz mi, przesuwanie tej niewielkiej kuleczki niezwykle koi nerwy. Waga w zależności od rozmiaru i kamienia wybranego przez Ciebie, minimalnie może się różnić od tej podanej w opisie.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.