Pierścionek z kuleczką No.2

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 700,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925, Złoto 585
Kamień: Brak
Obrączka: 2 mm
Kuleczka: 3,8 mm
Jeśli lubisz niecodzienne połączenia w biżuterii, to jest to pierścionek, który powinnaś docenić.  Delikatna, pełna szyku linia oraz stanowiące o jego charakterze połączenie srebrnej obrączki i złotej kuleczki, pokochają kobiety lubujące się w biżuterii o łagodnym charakterze. Dyskretnej, podkreślającej ich naturalne piękno,  ale równocześnie ceniące nietuzinkowość i humor. Natomiast miłośniczki tworzenia kompozycji z kilku pierścionków bezsprzecznie odnajdą w nim swojego sprzymierzeńca.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.