Pierścionek z miłorzębem i cyrkonią

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 320,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Cyrkonia
Kolor: Do wyboru
Wymiar: 3 mm
Obrączka: 1,5 mm
Wymiary elementu: 9 mm x 6 mm
Miłorząb to chętnie wykorzystywany motyw w biżuterii. Sławę zapewnia mu fakt, iż jest on najstarszym drzewem na świecie. Jako symbol siły, miłości i dostatku, niejednokrotnie stawał się inspiracją dla artystów. Model ten jest pierścionkiem otwartym, dzięki czemu łatwo dopasować go do palca, a cyrkonia, której kolor możesz wybrać, pięknie połyskuje odbijając światło.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 

Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.