Pierścionek z miłorzębem i kulką

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 320,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Obrączka: 1,4 mm
Miłorząb: 9,5 x 5,5 mm
Kuleczka: 2,5 mm
Miłorząb to chętnie wykorzystywany motyw w biżuterii, wpływ na no ma zapewne fakt, że to najstarsze na świecie drzewo jest symbolem dostatku, siły i miłości. Swoją symbolikę zawdzięcza kształtowi liści przypominających serce. Dla mnie stał się on inspiracją, ponieważ porasta ulicę, przy której znajduje się jedna z moich galerii. Ten model jest pierścionkiem o formie otwartej, dzięki czemu łatwo dopasować go do palca.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane  mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać.Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 

Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.