Pierścionek z owalnym onyksem

  • Dostępność: Ups... Byłem tak piękny, że chwilowo się wyprzedałem. Odezwij się, jeżeli o mnie marzysz!
Materiał: Srebro 925
Kamień: Onyks
Wymiary elementu: 13 mm x 10 mm
Obrączka: 1,2 mm
Dla wielu osób onyks to kamień siły i mocy. Dla mnie - charakter i elegancja. Onyks zamknięty w formie pierścionka wyraża dla mnie wszystkie te cechy. Mimo że pierścionek jest pokaźnych rozmiarów, dzięki cienkiej obrączce, zyskał wygodną formę oraz stał się doskonałą alternatywą dla klasycznych sygnetów.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.