Pierścionek z prostokątnym onyksem

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 550,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Onyks
Kolor: Czarny
Obrączka: 1,2 mm
Wymiary elementu: 10 mm x 13,3 mm
Piękno onyksu pociąga głównie przez wzgląd na jego głęboką barwę, ale jego symbolika także odgrywa ważną rolę dla wielu osób. Ma dodawać odwagi, pomagać w podejmowaniu trudnych decyzji i być pomocą w skupieniu myśli. Jeśli więc symbolika kamieni, to coś, co cenisz sobie w wyborze biżuterii najbardziej, to z pewnością powinnaś zwrócić na niego uwagę, jeśli natomiast nie ma ona dla Ciebie większego znaczenia - ciężko będzie oderwać Ci od niego wzrok, ponieważ jego magnetyzm potrafi uwieźć każdego.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane  mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie. 
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie  może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.