Złoty pierścionek z szafirem Montana

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 3 500,00 PLN
  • szt.
Materiał: Złoto 585
Kamień: Szafir Montana
Wielkość kamienia: 6 mm x 4 mm
Obrączka: 1,2 mm
Waga: 1,4 g
Szafir Montana jest niezwykle rzadko spotykanym kamieniem. To, co wyróżnia go spośród innych to przede wszystkim barwa, przypominająca kolory Morza Śródziemnego. Czasem wydaje się niebieski, innym razem lekko zielony. Wyjątkowa, stożkowa oprawa, a w niej podcięcia, eksponują niezwykłe piękno kamienia.
 
Biżuteria którą tworzę to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.