Pierścionek zaręczynowy z kamieniem prostokątnym oprawionym w koronę

  • Dostępność: Skontaktuj się ze mną w sprawie indywidualnej realizacji.

Okazały, połyskujący kamień wyszlifowany do prostokątnej formy w tym modelu pierścionka osadzony został w czterech łapkach podtrzymujących go na obrączce. Osadzenie kamienia wysoko, sprawiło, że światło przenika do jego wnętrza, ze wszystkich stron ukazując jego zabarwienie. Tego typu pierścionek stanowi propozycję dla kobiet uwielbiających biżuterię zapadającą w pamięć, a z jego pomocą z pewnością uda Ci się zrobić ogromne wrażenie. Zdjęcia tego modelu stanowią swego rodzaju katalog, ponieważ każdy wykonywany przez moją pracownię egzemplarz zawsze powstaje na specjalne zamówienie. Z przyjemnością pomogliśmy wielu klientom w doborze odpowiedniego kamienia, jego koloru i wielkości do konkretnych preferencji. Jeśli więc istnieje kamień, o którym marzy Twoja wybranka, koniecznie daj nam o tym znać, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by pomóc Ci w spełnieniu tego marzenia.

Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.