Pierścionek zaręczynowy z nieoszlifowanym diamentem

  • Dostępność: Skontaktuj się ze mną w sprawie indywidualnej realizacji.

Pierścionek z nieoszlifowanym diamentem to z pewnością propozycja nie dla każdego. Dzieli kobiety na te, które go kochają od pierwszego wejrzenia i te, które zastanawiają się, gdzie zaklęte jest jego piękno. Jedno jest pewne - wzbudza emocje! Ja uwielbiam go za nietuzinkowość, oryginalność i dzikość. Czysta natura zaklęta w pierścionku. Surowy diament przygotowywany jest do osadzenia w taki sposób, by w żaden sposób nie haczył, a ilość „łapek” zależna jest od wielkości i formy kamienia. Ostrzegamy! Nie uda Ci się znaleźć drugiego, identycznego egzemplarza! Wyjątkowość wpisana jest w jego DNA!

Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.