Pierścionek zaręczynowy z owalnym kamieniem w stożkowej oprawie

  • Dostępność: Skontaktuj się ze mną w sprawie indywidualnej realizacji.

Na cienkiej obrączce, w pełnej, stożkowej oprawie osadzony został owalny kamień. Delikatny pierścionek pokochają kobiety lubiące dość duże pierścionki o klasycznej linii, natomiast dla tych, które uwielbiają zabawę formą, udostępniliśmy możliwość wyboru usytuowania kamienia poziomo, pionowo i po skosie. Ostatnia forma ułożenia kamienia daje nam cudowną sposobność do rozbudowywania kolekcji o kolejne pierścionki i tworzenie w ten sposób nowych, oryginalnych kompozycji. Dzięki temu mężczyźni także odnajdą w nim swojego sprzymierzeńca, szczególnie w trakcie poszukiwań idealnego prezentu z okazji rocznicy ślubu ;). Zdjęcia tego modelu stanowią swego rodzaju katalog, ponieważ każdy wykonywany przez moją pracownię egzemplarz zawsze powstaje na specjalne zamówienie. Z przyjemnością pomogliśmy wielu klientom w doborze odpowiedniego kamienia, jego koloru i wielkości do konkretnych preferencji. Jeśli więc istnieje kamień, o którym marzy Twoja wybranka, koniecznie daj nam o tym znać, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by pomóc Ci w spełnieniu tego marzenia.

Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.