Pierścionek żmija

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 300,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Obrączka: 2 mm
Wymiary elementu: 11 mm x 17 mm
W biżuterii bardzo często wykorzystywanym motywem jest wąż jako symbol mądrości, wieczności, sił witalnych. Nasz pierścionek to żmijka, ponieważ wężowi często brak uporu i determinacji. Każda silna kobieta z pewnością rozumie wagę tych cech. Żmija została usytuowana w poprzek obrączki na której została umieszczona.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane  mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie. 
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie  może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.