Pierścionki zaręczynowe spoza stałej oferty wykonane na indywidualne zamówienie klienta

  • Dostępność: Skontaktuj się ze mną w sprawie indywidualnej realizacji.

Wybór idealnego pierścionka zaręczynowego często okazuje się prawdziwym wyzwaniem. Dlatego, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, nie rzadko zdarza nam się umawiać konsultację dotyczące doboru pierścionka zaręczynowego. Podczas tego typu spotkań, niejednokrotnie wpadaliśmy wraz z klientami na pomysły, którymi chcemy podzielić się także z wami. Jest to zbiór prac wykonywanych na specjalne zamówienie, koron dobieranych do konkretnej wielkości i typu kamienia. Mam nadzieję, że i Ty odnajdziesz tu coś, co być może skradnie Twoje serce.

Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.

Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.