Sygnet z onyksem No.3

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 650,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Onyks
Wymiary elementu: 12,7 mm x 9 mm
Obrączka: 3,5 mm
Ten sygnet to piękny przykład korespondencji pomiędzy nowoczesnym designem, a klasyką. Doskonale sprawdzi się nie tylko na damskiej ale również męskiej dłoni.
 
Sygnet to wyjątkowy rodzaj biżuterii, który sam w sobie posiada bogatą historię. Na przestrzeni wieków wykorzystywany był jako symbol zamęścia czy pieczęć rodowa. Dziś, to od Ciebie zależy jaką historię zdecydujesz się nim napisać. Biżuteria, którą oddaję w Twoje ręce odpowiednio pielęgnowana będzie towarzyszyć Ci długie lata, pozwalając na stworzenie Twojej własnej historii.
Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.