Sygnet prostokątny z onyksem

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 650,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Onyks
Wymiary elementu:  12,5 mm x 10 mm
Obrączka: 3,3 mm
Jedyny jak do tej pory w mojej ofercie Sygnet prostokątny z onyksem. Pokaźny blat z pewnością nie pozostanie niezauważony. Możliwość grawerunku pozwala na spersonalizowanie go w dowolny sposób, dzięki czemu zyskuje on dodatkowo na oryginalności.
 
Sygnet to wyjątkowy rodzaj biżuterii, który sam w sobie posiada bogatą historię. Na przestrzeni wieków wykorzystywany był jako symbol zamęścia czy pieczęć rodowa. Dziś, to od Ciebie zależy jaką historię zdecydujesz się nim napisać. Biżuteria, którą oddaję w Twoje ręce odpowiednio pielęgnowana będzie towarzyszyć Ci długie lata, pozwalając na stworzenie Twojej własnej historii.
Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.