Sygnet z onyksem No.2

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 600,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Onyks
Wymiary elementu: 10 mm x 8 mm
Obrączka: 2,5 mm
Wszystkie materiały, surowce i kamienie, które wykorzystuję do produkcji biżuterii, cechują się najwyższą jakością i szlachetnością. Nie jest inaczej w przypadku tego modelu. Jest on nieco większą wersją Sygnetu z onyksem No. 1.  Jeśli więc lubisz zaskakiwać nietuzinkową biżuterią, jest on stworzony dla Ciebie.
 
Sygnet to wyjątkowy rodzaj biżuterii, który sam w sobie posiada bogatą historię. Na przestrzeni wieków wykorzystywany był jako symbol zamęścia czy pieczęć rodowa. Dziś, to od Ciebie zależy jaką historię zdecydujesz się nim napisać. Biżuteria, którą oddaję w Twoje ręce odpowiednio pielęgnowana będzie towarzyszyć Ci długie lata, pozwalając na stworzenie Twojej własnej historii.
Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.