Złoty sygnet z onyksem No.1

  • Dostępność: Produkt wykonywany na zamówienie według specyfikacji Klienta. Nie podlega zwrotom ani wymianie. Czas realizacji do 3 tygodni.
  • 2 800,00 PLN
  • szt.
Materiał: Złoto 585
Kamień: Onyks
Wysokość: 6 mm
Szerokość: 4,5 mm
Obrączka: 3 mm
Piękny mały sygnet z onyksem symbolizującym wewnętrzną siłę i moc. Dostrzegasz w sobie te cechy? Jeśli odpowiedź brzmi "tak", wybór powinien być prosty. Ten model sygnetu jest idealną propozycją dla kobiety, a prezentuje się on najlepiej na małym palcu.Waga w zależności od rozmiaru może minimalnie się różnić.
 
Sygnet to wyjątkowy rodzaj biżuterii, który sam w sobie posiada bogatą historię. Na przestrzeni wieków wykorzystywany był jako symbol zamęścia czy pieczęć rodowa. Dziś, to od Ciebie zależy jaką historię zdecydujesz się nim napisać. Biżuteria, którą oddaję w Twoje ręce odpowiednio pielęgnowana będzie towarzyszyć Ci długie lata, pozwalając na stworzenie Twojej własnej historii.
Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.