Złota zawieszka lunula No.3

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 1 400,00 PLN
  • szt.
Materiał: Złoto 585
Kamień: Brak
Długość łańcuszka: Do wyboru
Wielkość zawieszki: 17,9 mm x 16,5 mm
Waga: 1,3 g
Mimo że średniowiecze dawno przeminęło, określana mianem symbolu kobiecości lunula wywodząca się z kultury słowiańskiej jest wzorem uwielbianym przez kobiety po dziś dzień. Zawieszka z odwróconym sierpem księżyca zawieszona na ulubionym łańcuszku pozwoli Ci cieszyć się jego bogatą symboliką i urodą, wzbogacając tym samym najróżniejsze stylizacje.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Zawieszka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.