Złota zawieszka miłorząb No.1

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 1 200,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Długość łańcuszka: Do wyboru
Wielkość zawieszki: 10 mm x 9,5 mm
Miłorząb, uznawany za najstarsze na świecie drzewo często staje się inspiracją dla artystów, a to zapewne również zasługa jego bogatej symboliki. Uważa się, że liście tego dostojnego drzewa dodają wytrwałości i siły. Wystarczy, że założysz zawieszkę na swój ulubiony łańcuszek i piękny naszyjnik gotowy. 
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Zawieszka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.