Złota zawieszka róża wiatrów

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 1 800,00 PLN
  • szt.
Materiał: Złoto 585
Kamień: Brak
Długość łańcuszka: Do wyboru
Wielkość zawieszki: 22 mm x 19 mm
Waga: 2 g
Zawieszka róża wiatrów to jeden z pierwszych modeli, który stworzyłam. Zajmuje zatem szczególne miejsce w moim sercu. Marzenie o podróżach i poznawaniu nieznanego świata było inspiracją do stworzenia tego wyjątkowego dla mnie naszyjnika. Wystarczy, że zawiesisz ją na swoim ulubionym łańcuszku by móc cieszyć się jej pięknem.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.