Złota zawieszka słońce No.6

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 1 200,00 PLN
  • szt.
Materiał: Złoto 585
Kamień: Brak
Długość łańcuszka: Do wyboru
Wielkość zawieszki: 11,5 mm
Średnica wewnętrzna: 4 mm
Długość promyka: 2,5 mm
Waga: 0,9 g
Maleńkie słoneczko z dziewięcioma promykami to eteryczna zawieszka o wielkiej symbolice. Wystarczy zawiesić je na ulubionym łańcuszku by cieszyć się jego pięknem na co dzień i od święta. Warto wspomnieć, że z jego pomocą z łatwością stworzysz niejedną piękną kompozycję. 
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Zawieszka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.