Złota zawieszka żmija No.1

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 1 500,00 PLN
  • szt.
Materiał: Złoto 585
Kamień: Brak
Długość łańcuszka: Do wyboru
Wielkość zawieszki: 35,5 mm x 8,5 mm
Żmija... W biżuterii chętnie wykorzystywanym motywem jest wąż, symbol mądrości, wieczności, sił witalnych. Jemu jednak często brak uporu i determinacji, natomiast tych nie brak żmii. Każda silna kobieta z pewnością rozumie wagę tych cech. Zawieś ją na swoim ulubionym łańcuszku i czerp siłę z jej cech.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Zawieszka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.