Złota zawieszka z lapis lazuli

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 1 800,00 PLN
  • szt.
Materiał: Złoto 585
Kamień: Lapis lazuli
Wielkość zawieszki: 10 mm
Waga: 2,5 g
Kamień nieba, jego przepiękna barwa i bogata symbolika zamknięta została w złotym krążku, tworząc piękną, niespotykaną zawieszkę. Wyjątkowa ozdoba z jednym z moich ulubionych kamieni, Lapis lazuli pięknie prezentować się będzie jako solista, zawieszony na ulubionym łańcuszku, jednak dodając mu towarzystwa naszyjnikiem z ulubionymi kamieni lub łańcuszkiem typu snake, podkreślisz z łatwością swoją osobowość, równocześnie dodając stylizacji charakteru.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.