Kolczyki pół - kulki

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 150,00 PLN
  • para
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj zapięcia: Sztyft
Rozmiar: 4 mm
Kolczyk dolega do płatka ucha, nie odstaje ponieważ jest to połowa kuleczki. Jeśli więc lubisz naprawdę delikatną, nienachalną biżuterię, są one wprost stworzone dla Ciebie. Taki model z powodzeniem możesz podarować również dziecku, doskonale sprawdzą się jako pierwsza para małej damy.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.