Złote kółeczko do drugiej dziurki

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 150,00 PLN
  • szt.
Liczba kolczyków: 1
Materiał: Złoto 585
Kamień: Brak
Rodzaj zapięcia: Igła
Średnica kółka: 8 mm
Szerokość drutu: 0,7 mm
Waga ok.: 0,1 g
Złote kółeczko do drugiej dziurki to chyba najczęściej widziany przez was produkt, co za tym idzie, jest to jeden z produktów, o który chyba najczęściej pytacie. To kolczyk, z którym praktycznie się nie rozstaję. Ba! Nawet z dwoma, bo noszę je oba w dwóch dziurkach u szczytu ucha. Podkręca on stylizację i dodaje przysłowiowego " pazura " właścicielce. Ja go uwielbiam i myślę, że i Ciebie w sobie rozkocha!
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.