Złoty "kolczyk" do nosa

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 230,00 PLN
  • szt.
Liczba kolczyków: 1
Materiał: Złoto 585
Kamień: Brak
Rodzaj zapięcia: Nakładany
Średnica kółka: 6 -7 mm
Szerokość drutu: 0,6 mm
Waga ok.: 0,1 g
Zastanawialiście się kiedyś nad kolczykiem w nosie? Bo ja tak! ALE… przerażała mnie myśl o tym, że ślad po nim zostanie ze mną na zawsze. Uznałam więc, że stworzenie „udawanego” kolczyka do nosa spodoba się nie tylko mnie. Delikatny, wykonany ze złota i co najważniejsze, zniknie bez śladu, kiedy uznam, że jednak go nie chcę lub gdy mi się znudzi. Idealnie sprawdzi się jako próba generalna przed przebiciem nosa. Przy okazji zadowoli nie tylko rodziców, ale także nastolatków, marzących o zmianie wizerunku.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.