Złoty pierścionek otwarty z dwoma czarnymi diamentami

  • Dostępność: Produkt wykonywany na zamówienie według specyfikacji Klienta. Nie podlega zwrotom ani wymianie. Czas realizacji do 3 tygodni.
  • 1 800,00 PLN
  • szt.
Materiał: Złoto 585
Kamień: Diament
Kolor: Czarny
Wielkość kamienia: 2 mm
Obrączka: 1,1 mm
Waga: 1,4 g

Otwarty pierścionek jako pierścionek zaręczynowy? Oczywiście, że tak! Model, który pokochały kobiety ceniące piękną, delikatną linię, a zarazem chcące podkreślić biżuterią charakter. Czarne diamenty z pewnością w tym pomogą. To flirt klasycznej elegancji z nowoczesnością. Jeśli więc Twoja wybranka lubuje się w tego typu biżuterii, to jest to produkt stworzony dla Was. Waga w zależności od rozmiaru może minimalnie się różnić.

Jeżeli Twoim marzeniem jest oprawienie kamienia spoza naszej oferty, koniecznie daj nam znać! Zrobimy co w naszej mocy, by pomóc Ci w jego zrealizowaniu!

Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.